www.chatatimotej.sk

Na našej chalupe sú vítané rodiny s deťmi. 

Celková kapacita chaty je 10 osôb. Ubytovanie  sa nachádza na prizemí. Pri chate je  krytý altánok. K dispozícii je gril, vonkajšie ohnisko, kotlík na varenie guľáša. Vo dvore je miesto na parkovanie 2 až 3 áut. Domáci miláčikovia sú u nás vítaní.

PRÍZEMIE

Prizemie má kapacitu 10 osôb/8 pevných lôžok + 2 pohodlné prísteľky, K dispozícií je samostatná kuchyňa s kachľovou pecou, kuchynskou linkou, so sporákom, umývačkou riadu, chladničkou, kávovarom a mikrovlnkou. Ubytovať sa môžete v 2 samostatných 4 lôžkových izbách. V každej z nich je 1 prísteľka. V jednej izbe sa nachádza TV a rozkladací gauč/príp.ďalšia prísteľka. Prizemie disponuje samostatnou kúpeľňou s WC, práčkou a sušičkou.


Chata Timotej Vás privíta v obci Mlynky, len na skok od lyžiarskeho strediska Biele vody - Mlynky. Zalyžovať si môžete aj v 14 km vzdialenej Dobšinej, v stredisku Alweg. V lete Vám odporúčame navštíviť jazero Palcmanská Maša, ktoré je vhodné na rybolov, člnkovanie a kúpanie. Turistom odporúčame prebádať okolitú prírodu Slovenského raja. Turisticky známa Dobšinská ľadová jaskyňa je vzdialená len 15 km.
Prízemie 

Kapacita 8 pevných lôžok + 2 prísteľka


www.chatatimotej.sk